Bizi Tanıyın

Video Eğitim bir NATRON YAZILIM ve DANIŞMANLIK kuruluşudur. 1999 yılından beri yazılım sektründe hizmet veren Haluk TATAR tarafından kurulmuştur. Mühendislik, yazılım ve eğitim alanlarında 7 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Kişisel gelişim ve CAD-CAM-CAE yazılımları eğitimleri uzmanlık alanı ile başlayarak, her türlü eğitim konu başlığında video içeriği sizlere sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Video Eğitim ile amaçlanan her sektöre ve bireye yönelik her seviye eğitimi videolar ile anlaşılır olarak sunmaktır. Sitenin eğitim konuları içerisinde yazılımlar, mühendislik ve sosyal konular, teknolojiye yönelik eğitimler, güncel ve iş yaşantısında gerekli olan konularda videolar mevcuttur. Kendi VideoEgitim site framework yapımızı kendimiz hazırladık. Kendi IPAD uygulamamızı hazırladık ve aynı zamanda da kendi masaüstü uygulamamızı hazırlamaktayız.

 

Site içeriklerini asla internette hazır olan içeriklerden almıyoruz. Kendi özgün içeriklerimizi, kendi montaj ve ses sistemlerimiz ile düzenleyip, görüntüleri sıfırdan işlyerek size sunan bir yapımız mevcut. Birçok yazılımın Türkiye mümmessiliyiz. Yazılım ve donanım konusunda 15 yıl süreli uzmanlığımız mevcuttur.